Funktionärer

Köksteamet

Harald Hedenlund

Harald Hedenlund

E-post: harald.hedenlund@siemens.com
Mobil:
0707-281727

Köksteamet

Minna

Minna Storm

Kökschef Finansutskottet Ledamot Roslagens distriktsstyrelse
E-post: minna.storm@eccanordic.com
Mobil:
073-506 56 06

Styr upp all god mat

Anders Norlin

E-post: anders.norlin@projectpartner.se
Mobil:
0730-760 766

Ledare, Köksteam

Conny Thorberg

E-post: Conny.thorberg@gmail.com
Mobil:
0707172959

Köksteamet

Staffan Tunbrå

Revisor
E-post: tunbra@telia.com

Köksteamet

Sventelefon20130829 849

Sven Bergland

Webmaster Loppisansvarig
E-post: webmastervssk@gmail.com
Mobil:
0708-286202

Köksteamet + web och sociala medier

Båtteamet

HENRIK~1

Henrik Hangård

Motorbåtsfogde
E-post: henhan@algonet.se
Mobil:
0732-32 82 09

Sköter om följebåtarna och deras motorer

Martin_Ildring

Martin Ildring

E-post: martin@ildring.com
Mobil:
0702-489499

Sköter om Askeladden-jollarna

Nils Bergstrand

E-post: nils_bergstrand@hotmail.com

Tar hand om Tvåkronorna och ser till att de får den omvårdnad de behöver

Båtbesiktning

Tor Hedvall

Tor Hedvall

Finansutskottet Båtbesiktning
E-post: tor@hedvall.info
Mobil:
0708-66 23 60

Långtidare i kåren sedan 1967.

Materialförvaltning

Ludde

Thomas ”Ludde” Lund

Avdelningsledare Materialansvarig
E-post: ludde.home@gmail.com
Mobil:
0768-75 74 94

Ledare för Q8 (Utmanarna)

Lokalteamet

vakant

E-post: vsskscout@hotmail.com

Vakant

Korvförsäljningsadministratör

Harald Hedenlund

Harald Hedenlund

E-post: harald.hedenlund@siemens.com
Mobil:
0707-281727

Köksteamet

vakant

E-post: vsskscout@hotmail.com

Vakant

Ledaransvarig

vakant

E-post: vsskscout@hotmail.com

Vakant

Ansvarig för medlemsregistret

A15A536B-98A9-436B-8073-A50B328AA5F2

Niklas Norrthon

Kassör Medlemsansvarig
E-post: niklas.norrthon@esri.se
Mobil:
0739-885576

Ledare i Sjöfåglarna, sköter kårens finanser och registrerar nya medlemmar

Webansvarig

Sventelefon20130829 849

Sven Bergland

Webmaster Loppisansvarig
E-post: webmastervssk@gmail.com
Mobil:
0708-286202

Köksteamet + web och sociala medier