Ledare

Här listas alla ledare (inte de som bara har funktionärs- eller styrelseposter).

 

Om du bara vet vilken dag ditt barn går, så hittar du ledarna enklast via ”Avdelningar” i menyraden.

 Spårare 8-9 år

Britt Marie Hägg

Britt-Marie Hägg

E-post: bm.hagg@gmail.com
Mobil:
0760 - 27 45 10

Ledare

C-G Bodlund

C-G Carl-Gustav Bodlund

E-post: cg@bodlund.se
Mobil:
0722 - 16 44 69

Avelningsledare

Fredrik Möller

Fredrik Möller

E-post: fredrik@mollerfamily.se
Mobil:
0733 - 67 60 74

Ledare

Jonas Larsson

Jonas Larsson

E-post: jonas@thelarssons.se
Mobil:
0768 - 91 26 30

Ledare

Jonas Leander

Jonas Leander

E-post: jonas.leander@gmail.com
Mobil:
0706 - 82 53 04

Ledare

Kaj Axelsson

E-post: kaj_axelsson@hotmail.com
Mobil:
070-7414052

Ledare

Lotta Lindblad Wollman

E-post: lotta_lindblad@hotmail.com
Mobil:
070-7912068

Ledare

Magnus Lillqvist

E-post: magnus.lillqvist70@gmail.com
Mobil:
076-3350432

Ledare

Simon Olofzon

E-post: simon@olofzon.se
Mobil:
0767- 90 11 44

Ledare

Sylvia Martinsson

Sylvia Martinsson

E-post: sylvia.martinsson@gmail.com
Mobil:
0703 - 30 58 97

Ledare

Peter Henriksson

Peter Henriksson

E-post: peter.henriksson@awlark.se
Mobil:
073-2325404

Ledare

 

Upptäckare 10 – 11 år

Tony Thuden

Tony Thudén

E-post: tony.thuden@gmail.com
Mobil:
0739 - 85 68 55

Ledare

Johan Cederberg

E-post: cederberg123@gmail.com
Mobil:
0702-764643

Ledare

David Axelsson

E-post: david.axelsson@ymail.com
Mobil:
0739-504664

Ledare

Sofia Gedeon

Sofia Gedeon

Havsörnens avdelningsledare
E-post: sofia.gedeon@gmail.com
Mobil:
0733-272122

Ledare

2013-08-29 Svensbilder iPad 182

Malin Laurell Lövefors

E-post: laurell.malin@gmail.com
Mobil:
0701-48 85 60

Ledare

 

Äventyrare 12 – 14 år

Niklas Northon

Niklas Norrthon

E-post: niklas.norrthon@esri.se
Mobil:
0739-885576

Kassör, Ledare

Lars-Erik Persson

E-post: lars-erik.persson50@bredband.net
Mobil:
0766-444481

Ledare

Lina Ottosson

E-post: lina.ottosson93@gmail.com
Mobil:
0739-395313

Ledare

Sventelefon20130829 747

Lars Ljungren

E-post: lars.a.ljunggren@gmail.com
Mobil:
0734-39 06 41

Ledare

 

Utmanare 15-18 år

Ludde

Thomas ”Ludde” Lund

Materialansvarig
E-post: ludde.home@gmail.com
Mobil:
0768-75 74 94

Avdelningsledare

Jenny Helin

E-post: jenny.helin@profilkompaniet.se
Mobil:
0709-103044

Ledare

 

Rover

Oskar Källqvist

Ledamot styrelsen Roverscout
E-post: oskar.kallqvist@gmail.com
Mobil:
0706948705

Ledamot i styrelsen och aktiv i roverlaget

johanna

Johanna Falkenström

Ledamot styrelsen
E-post: johanna.falkenstrom@gmail.com
Mobil:
0703-867972

Ledare - Äventyrare/Sjöfåglarna

 

Reserv

KarinHögvall

Karin Högvall

E-post: karin@hogvall.se
Mobil:
0706-523973

Hjälpledare - Upptäckare/Havsörnarna och Spårare/Optimisterna