Funktionärer

Här du kontaktuppgifter till funktionärer i vår kår. Många har flera roller och hittas även under t ex styrelse eller ledare.

Bobbo

Bo ”Bobbo” Olofzon

Ordförande Ledaransvarig Bidragsansvarig
E-post: vssk@olofzon.se
Mobil:
0706-53 36 88

Ledare och Ordförande

Conny Thorberg

E-post: Conny.thorberg@gmail.com
Mobil:
0707172959

Köksteamet

Viktoria Siebke

Viktoria Siebke

Lokalansvarig
E-post: viktoria.siebke@gmail.com
Telefon:
0734-487303

Lokalansvarig

Alexandra N

Alexandra Németh

E-post: alexandra@grundform.se
Mobil:
070-7860178

Ledare

Anders Norlin

E-post: anders.norlin@projectpartner.se
Mobil:
0730-760 766

Ledare, Köksteam

Maria Mannerstråle

Maria Mannerstråle

Medlems- och köansvarig
E-post: maria.mannerstrale@telia.com
Mobil:
070-9902027

Kontakta Maria för kö- och medlemsfrågor.

Henrik Cronier

E-post: henrik@cronier.se
Mobil:
0704130349

Nyckelansvarig

Minna

Minna Storm

Kökschef Finansutskottet Ledamot Roslagens distriktsstyrelse
E-post: minna.storm@eccanordic.com
Mobil:
073-506 56 06

Styr upp all god mat

Ludde

Thomas ”Ludde” Lund

Materialansvarig
E-post: ludde.home@gmail.com
Mobil:
0768-75 74 94

Avdelningsledare

Sventelefon20130829 849

Sven Bergland

Webmaster
E-post: webmastervssk@gmail.com
Mobil:
0708-286202

Sköter om vår websida o är med i köksteamet

Ann-Charlotte Zingmark

E-post: aczingmark@gmail.com
Mobil:
0707-32 19 09

Köksteam

torhedvall

Tor Hedvall

Revisor Finansutskottet Båtbesiktning
E-post: tor@hedvall.info
Mobil:
0708-66 23 60

Långtidare i kåren sedan 1967.

HENRIK~1

Henrik Hangård

Motorbåtsfogde
E-post: henhan@algonet.se
Mobil:
0732-32 82 09

Motorbåtsfogde